bibilenden@gmail.com

0536 545 67 21

HAKKIMIZDA


• Biz Kimiz?

Bi Bilenden Ekibinde şu anda;

- Kurucu Üye: Psikolojik Danışman Fatih Bilge ULUS

- Kurucu Üye: Psikolojik Danışman Adayı Musa Kazım DOĞAN

- Kurucu Üye: Yazılım ve Kodlama Uzmanı Müjdat KAŞDAŞ

Görev yapmaktadır.

Birçok ruh sağlığı uzmanı sitemizde yazar olarak ve birçok ruh sağlığı uzmanı ise ‘Uzmanlarımız’ kategorisi altında hizmet vermektedir. Ayrıca ‘Yazar’ ve ‘Uzman’ kadromuz her geçen gün genişlemektedir.

Bi Bilenden Ekibi olarak etik, ahlaki ve yasal kurallara önem verdiğimiz için çeşitli Ruh Sağlığı Dernekleri, Klinik Merkezleri, Danışma Merkezleri ve Uzmanlar ile fikir alış verişi ve işbirliği yapmaktayız.

• Sevgili Ziyaretçilerimiz

Kaliteli, doğru ve güvenilir bilgi almak herkesin en doğal hakkıdır.

Bi Bilenden Ekibi, sizlere bu doğrultuda uzman kişi ve kurumlardan en doğru ve kaliteli bilgileri aktarmayı vazife edinmiştir. Web sitemiz içerisinde okumuş olduğunuz yazıların ve içeriklerin tamamı ilgili uzman yazarlar tarafından özgünce hazırlanmıştır. Yazarlarımızın tamamı yazı yazmış ya da hizmet vermiş oldukları alanların ‘en az lisans düzeyinde’ eğitimini almış ve diplomalı kişilerdir.

Bi Bilenden Ekibi, sizlerin en güvenli ve kaliteli şekilde destek ya da hizmet alabilmesi için etik kurallara uyan, alanında yetkin ve saygın yazarlar / uzmanlar ile çalışmaktadır.

• Ruh Sağlığı Mensuplarına Saygılarımızla

Neden Türkiye’ de 'Ruh Sağlığı' hakkında halkımızı ve uzmanları bir araya getiren bir platform yok?

Bizi bu oluşuma iten; bu soruya cevap verme arzusuydu. Bir yazılım / kodlama uzmanı ve iki psikolojik danışman, bu konu hakkında neler yapabileceğimizi düşünürken; kendimizi şu an bu yazıyı okumuş olduğunuz platformu yapar halde bulduk. Sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve youtube kanalımız başta olmak üzere birçok sosyal mecrada yer edindik. Bu platformu yaparken çeşitli ruh sağlığı mensubu mesleklerin dernekleri ve uzmanlar ile istişareler ettik. Psikolog, Psikolojik Danışman, Sosyal Hizmet Uzmanı, Özel Eğitim Uzmanı, Psikiyatr ve Çocuk Gelişim Uzmanları ile tek tek iletişime geçip sahadaki eksiklikler ve halkın ihtiyaçları hakkında bilgi topladık. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tüm ruh sağlığı camiasına gönül rahatlığı ile diyoruz ki; Bi Bilenden Ekibi, etik ve ahlaki kuralları kendisine ilke edinmiştir. Tüm ruh sağlığı meslek gruplarının haklarını gözetmekte ve alan dışı yazı, içerik, danışma, eğitim ya da hizmet verilmesini önlemekteyiz. Ayrıca alan dışı eğitimler, hizmetler ve danışmalar yapılmasına KARŞIYIZ!

Yetkinliklerini ve tecrübelerini halkımız ile paylaşmak ve web sitemizde yazarlık yapmak isteyen tüm ruh sağlığı camiasına kapımız her zaman açıktır.

SAYGILARIMIZLA…